Postati bancuri, glume si culmi.....

Lazar Laurentiu

Într-un bar, un tip o agaţă pe una, se duce la ea acasă şi, după ce o f*te sălbatic toată noaptea, mai spre dimineaţă se ridică din pat şi începe să se uite prin cameră. Deodată vede pe o masuţă fotografia unui bărbat şi întreabă: 
- Cine e ăsta, soţul tău? 
- Vai, dragă, stai liniştit! 
- Atunci e fratele tău? 
- Nu, sînt singură la părinţi. 
- Hai că m-ai făcut curios, parca l-am mai vazut - spune-mi cine e? 
- Sînt eu, cu doua spatamani înainte de operaţie!

Lazar Laurentiu

După ce s-a despărtit de sot, ea îsi găseste alt bărbat. Întâmplător se întâlnesc toti trei la o petrecere. Fostul sotul se adresează noului: 
- Eiii, si cum e să te plimbi pe un drum vechi, batatorit? 
- Foarte bine, chiar dacă primii 8 cm sunt cam uzati, ceilalti 15 sunt noi.

Lazar Laurentiu

Un barbat si o femeie la receptia unui hotel. Ei ii cade pixul. El se apleaca sa il ia. Cand se ridica ii atinge sanii cu cotul. Zice catre ea:
- Doamna, daca si inima dumneavoastra e la fel de moale ca si sanii, sunt sigur ca ma veti scuza.
Ea:
- Domnule, daca p***sul dumneavoastra e la fel de tare ca si cotul, sunt in camera 523.

Lazar Laurentiu

Nevasta-mea m-a intrebat daca mi-ar placea o felatie si un cunnilingus in seara asta. 
"- La dracu' cu mancarea asta straina, vreau snitele si cartofi prajiti!", i-am raspuns.

Lazar Laurentiu

Aseara mi s-a pus pata pe una care trecea prin parc, asa ca reusesc pana la urma s-o prind intr-un loc retras si s-o imobilizez. Dupa ce imi scot, agitat,"chestia", ea exclama: 
- Nuuu!...Asta-i tentativa!!!... 
- De ce?! ii zic. 
- De p**a!...imi raspunse razand.

Lazar Laurentiu

Vizitîndu-l acasă pe directorul unei fabrici de produse anticoncepţionale, musafirul vede mişunînd prin încăpere vreo 20 de ţînci.
- Bine, dragă, dar toţi mărunţeii ăştia sînt ai tăi? Asta e publicitatea pe care ţi-ai găsit s-o faci produselor tale?
- Vorbeşti prostii! Nu-i vorba de publicitate. Astea sînt reclamaţiile!